• Home
  • O nás
  • O spoločnosti
Электроинструмент Makita по низким ценам
knee surgery

O spoločnosti

Podnikateľský subjekt Ing. Zuzana Tarabová - ZM Trading bol založený v roku 2002 s primárnou orientáciou na predaj a servis kancelárskej a výpočtovej techniky, jednoduché grafické spracovanie tlačovín, reklamných a propagačných materiálov a predaj a servis náradia BAHCO a BOSCH.

V priebehu rokov 2003 až 2008 firma postupným rozšírením podnikateľských aktivít začala realizovať aj vnútroštátnu a medzinárodnú nákladnú cestnú dopravu. V oblasti polygrafických služieb sme investovali do technológií umožňujúcich poskytovať komplexné tlačiarenske služby, a to od prípravy a spracovania grafických návrhov, cez vlastnú tlač, až po finalizáciu na znášacích a viazacích zariadeniach. Výroba reklamy sa neustále prispôsobuje moderným trendom, a tak okrem bežne ponúkaných reklamných predmetov, Vám dokážeme ponúknuť plnofarebnú digitálnnu potlač textilu, či gravírovanie laserom. Samozrejmosťou je výroba etikiet, či už print etikiet na rolkách alebo hárkoch, alebo inak povrchovo upravených (napr. UV lakom).

Novou činnosťou v portóliu našich služieb je prenájom nehnuteľností. V ponuke máme bytové a nebytové priestory v Púchove a Tatranskej Lomnici.

Od roku 2010 sme stabilným podnikateľským subjektom na trhu s množstvom spokojných zákazníkov a dodávateľov. Ocenením našej zodpovednej a svedomitej práce je aj udelenie certifikátu za rok 2014 "Register solventných firiem" certifikačným orgánom Bisnode Slovensko s.r.o.. V roku 2015 sme sa presťahovali do nových vlastných administrativných priestorov v Lednických Rovniach.


Ing. Zuzana Tarabová, Ph.D.